Unit Pemasaran UKHWAH

No. 27, Ground Floor, Jalan Medan Tuanku,
50300 Kuala Lumpur.

T : +603-2694 5922 | +603-2694 3922 | +603-2691 0233
F : +603-2694 6922
marketing@ukhwah.com.my
Waktu Operasi :
Isnin - Jumaat | 8.30 a.m - 5.30 p.m

Ibu Pejabat UKHWAH (HQ)

No. 8, Ground Floor, Lorong Medan Tuanku 1,
50300 Kuala Lumpur.

T : +603-2692 9222 | +603-2692 9403 | +603-2694 4970
F : +603-2691 0530
info@ukhwah.com.my
Waktu Operasi :
Isnin - Jumaat | 8.30 a.m - 5.30 p.m

Caw. UKHWAH ( Sarawak )

Tingkat Bawah, Lot 435, Jalan Rubber 3A,
93400 Kuching, Sarawak.

T : +6082-418 676 | M : +6013-807 0791
Pegawai Bertugas : Zulkarnaien
zulkarnaien@ukhwah.com.my
Waktu Operasi :
Isnin - Jumaat | 8.30 a.m - 5.30 p.m

Caw. UKHWAH ( Sabah )

No.27, Tingkat 2, Block D, Lorong Plaza Permai 2 Alamesra
Sulaman Costal Highway, 88400 Kota Kinabalu, Sabah.

T : +6088-447 235
Pegawai Bertugas : Faquzree
faquzree@ukhwah.com.my
Waktu Operasi :
Isnin - Jumaat | 8.30 a.m - 5.30 p.m

Maklum Balas

Bahagian Pentadbiran

  • Unit Keanggotaan

      +603 – 2692 9403
      +603 – 2691 0530
      membership@ukhwah.com.my
      Pn.Rahayu / Pn.Haznin
  • Unit Settlement

      +603 – 2691 0630
      +603 – 2691 0530
      fullsettlement@ukhwah.com.my
      Pn.Ainie Shahira / Pn.Hasnida
  • Unit Hartanah

      +603 – 2694 4970/106
      +603 – 2694 1530
      property@ukhwah.com.my
      Pn.Yanti
  • Ejen Takaful

      +603 – 2694 4970/109
      +603 – 2694 1530
      takaful@ukhwah.com.my
      En.Nikmatul / En.Firdaus
  • Unit Penginapan

      +603 – 2694 4970/106
      +603 – 2694 1530
      booking@ukhwah.com.my
      Pn.Yanti / Pn.Faridah
  • Unit Event / Sewa Dewan

      +603 – 2694 4970/109
      +603 – 2694 1530
      eventcrew@ukhwah.com.my
      En.Nikmatul / En.Firdaus
  • Unit Perhubungan Korporat

      +603 – 2694 4970/109
      +603 – 2694 1530
      nikmatul@ukhwah.com.my
      En.Nikmatul
  • Unit Sewaan MyOffice

      +603 – 2694 4970/106
      +603 – 2694 1530
      myoffice@ukhwah.com.my
      Pn.Yanti / Pn.Faridah
  • Unit Ar-Rahnu

      +603 – 2692 7773
      +603 – 2692 7776
      arrahnu@ukhwah.com.my
      Pn.Maya / Pn.Shaliha / Cik Alwani
  • Unit Teksi

      +603 – 2694 4970/102
      +603 – 2694 1530
     teksi@ukhwah.com.my
      En.Thariq / Pn.Ainal
  • Unit Penulisan Wasiat

      +603 – 2694 5922
      +603 – 2694 6922
      wasiat@ukhwah.com.my
      En.Nik Bakhtiar
  • Agensi Pemasaran

      +603 – 2692 9222
      +603 – 2694 1530
      agma@ukhwah.com.my
      En.Agma
Ibu Pejabat UKHWAH
  No 8, Lorong Medan Tuanku 1,
  50300 Kuala Lumpur
  +603 - 2692 9222
  +603 - 2691 2530
  info@ukhwah.com.my
Unit Pemasaran & Pembiayaan
  +603 - 2694 5922
  +603 - 2694 3922
  marketing@ukhwah.com.my
Unit Keanggotaan
  +603 - 2692 9403
  membership@ukhwah.com.my
Kuala Lumpur, Malaysia
Wednesday, 18th October, 2017
SalatTime
Fajr5:41 AM
Sunrise6:57 AM
Zuhr12:58 PM
Asr4:16 PM
Magrib7:00 PM
Isha8:07 PM